Сучасна автоматизо
Головна » 2014 » Липень » 26 » Результати вступного екзамену з української мови
11:46
Результати вступного екзамену з української мови

Список вступників,

які успішно склали екзамен з української мови  
та допущені до екзамену з біології

на спеціальність 5.12010101 “Лікувальна справа”

на основі базової загальної середньої освіти

Група № 1


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Богонюк Тереза Ярославівна

6,00

шість

2

Василюк Наталія Володимирівна

4,00

чотири

3

Гордійчук Вікторія Валеріївна

6,00

шість

4

Грицишина Наталія Петрівна

4,00

чотири

5

Гулійчук Ірина Володимирівна

4,00

чотири

6

Захарук Лілія Володимирівна

5,00

п'ять

7

Іванечко Тетяна Василівна

4,00

чотири

8

Івашенюк Анастасія Василівна

5,00

п'ять

9

Коберник Іванна Володимирівна

4,00

чотири

10

Коновал Ангеліна Андріївна

4,00

чотири

11

Котульська Вікторія Ярославівна

5,00

п'ять

12

Кривчук Юлія Ігорівна

4,00

чотири

13

Лещенко Катерина Володимирівна

4,00

чотири

14

Міськова Дарія Сергіївна

4,00

чотири

15

Момотюк Ганна Петрівна

5,00

п'ять

16

Мороз Богдана Василівна

4,00

чотири

17

Письків Катерина Степанівна

5,00

п'ять

18

Пітулько Ангеліна Андріївна

5,00

п'ять

19

Роздопченюк Олександр Миколайович

4,00

чотири

20

Савчук Анна Олегівна

5,00

п'ять

21

Ширко Оксана Олегівна

6,00

шість

22

Шолудько Вікторія Миколаївна

4,00

чотири

23

Шульга Лілія Сергіївна

4,00

чотири

 

 

Група № 2

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Денищук Володимир Вікторович

6,00

шість

2

Дячук Віталій Андрійович

6,00

шість

3

Ільчук Владислав Вікторович

8,00

вісім

4

Килюшик Ольга Сергіївна

4,00

чотири

5

Кирилюк Олена Миколаївна

4,00

чотири

6

Корнійчук Марія Ярославівна

4,00

чотири

7

Корольчук Оксана Миронівна

5,00

п'ять

8

Левицька Діана Олегівна

4,00

чотири

9

Лінчук Юрій Миколайович

6,00

шість

10

Мішкова Валентина Іванівна

4,00

чотири

11

Мосійчук Вікторія Вікторівна

6,00

шість

12

Мушкет Наталія Петрівна

6,00

шість

13

Наливайко Діана Романівна

5,00

п'ять

14

Новосад Любов Петрівна

4,00

чотири

15

Овсяк Галина Михайлівна

5,00

п'ять

16

Прокопчук Онисія Олександрівна

4,00

чотири

17

Рибка Оксана Богданівна

4,00

чотири

18

Рогальська Марія Миколаївна

5,00

п'ять

19

Сорока Марія Романівна

6,00

шість

 

Група № 3

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Головчук Аліна Сергіївна

4,00

чотири

2

Гордіюк Марія Михайлівна

6,00

шість

3

Гриниха Каріна Ігорівна

4,00

чотири

4

Ковальчук Орися Василівна

4,00

чотири

5

Козаченко Назар Остапович

4,00

чотири

6

Коробей Юлія Олександрівна

4,00

чотири

7

Котяш Лариса Миколаївна

4,00

чотири

8

Куліковський Сергій Русланович

4,00

чотири

9

Матвійчук Діана Ігорівна

5,00

п'ять

10

Міщук Софія Вікторівна

4,00

чотири

11

Небожинська Анастасія Миколаївна

4,00

чотири

12

Небожинська Тетяна Миколаївна

4,00

чотири

13

Ольшевський Тарас Васильович

4,00

чотири

14

Павлюк Яна Вікторівна

5,00

п'ять

15

Попик Ольга Ігорівна

5,00

п'ять

16

Редько Ангеліна Валеріївна

5,00

п'ять

17

Рудичик Вадим Олександрович

4,00

чотири

18

Самолюк Антоній Миколайович

4,00

чотири

19

Ткач Андрій Ігорович

6,00

шість

20

Туранська Галина Григорівна

4,00

чотири

21

Хомедюк Світлана Петрівна

6,00

шість

22

Хомляк Ігор Андрійович

5,00

п'ять

23

Шостак Ольга Віталіївна

7,00

сім

 

Група № 4

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Барецька Марія Степанівна

4,00

чотири

2

Білоус Юлія Олександрівна

4,00

чотири

3

Бугай Анастасія Михайлівна

5,00

п'ять

4

Водяна Євгенія Василівна

5,00

п'ять

5

Восінська Марина Анатоліївна

4,00

чотири

6

Камінська Анна Василівна

4,00

чотири

7

Кацалай Марта Олексіївна

4,00

чотири

8

Квич Адріан Юрійович

4,00

чотири

9

Ковальчук Іванна Петрівна

7,00

сім

10

Криволапова Анастасія Миколаївна

4,00

чотири

11

Матвійчук Аліна Анатоліївна

5,00

п'ять

12

Міхневич Андрій Миколайович

5,00

п'ять

13

Мулявка Ольга Михайлівна

4,00

чотири

14

Ососкало Ангеліна Іванівна

4,00

чотири

15

Падалка Валерія Андріївна

4,00

чотири

16

Падус Ольга Андріївна

5,00

п'ять

17

Пилип`юк Вікторія Віталіївна

4,00

чотири

18

Роздайбіда Ольга Миколаївна

4,00

чотири

19

Саюк Назарій Вікторович

9,00

дев'ять

20

Синиця Олександра Олександрівна

6,00

шість

21

Тарар Олександра Павлівна

4,00

чотири

22

Тимчук Роман Володимирович

4,00

чотири

23

Тищук Юрій Іванович

6,00

шість

24

Хіц Яна Олександрівна

4,00

чотири

Група № 5

 

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Басюк Софія Сергіївна

4,00

чотири

2

Димарчук Валентина Володимирівна

4,00

чотири

3

Димарчук Марія Володимирівна

4,00

чотири

4

Зарівняк Юлія Василівна

4,00

чотири

5

Климюк Віта Романівна

4,00

чотири

6

Крижанська Ангеліна Юріївна

5,00

п'ять

7

Левчук Мар`яна Миколаївна

4,00

чотири

8

Луцик Вікторія Юріївна

6,00

шість

9

Матвіїв Анна-Марія Василівна

7,00

сім

10

Механчук Леся Василівна

6,00

шість

11

Мурашкова Анастасія Борисівна

4,00

чотири

12

Нечипорик Іванна Володимирівна

7,00

сім

13

Новосад Наталія Вікторівна

4,00

чотири

14

Рудомська Юлія Андріївна

7,00

сім

15

Савич Софія Сергіївна

6,00

шість

16

Смагальський Микола Володимирович

5,00

п'ять

17

Швая Марія Олексіївна

7,00

сім

 

 

 

 

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії                                                                              А.М.Рафалович

 

перша та друга група

третя та четверта група

Переглядів: 1607 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]