Сучасна автоматизо
Головна » 2014 » Серпень » 9 » Списки зарахованих
10:57
Списки зарахованих

Список вступників,

 зарахованих на денну форму навчання за державним замовленням на спеціальність
„Акушерська справа” на основі повної загальної середньої освіти
станом на 11.08.2014 р.

поза конкурсом

Шевчук Вікторія Анатоліївна

за конкурсом

  1. Абрамюк Валентин Святославович
  2. Архіпова Катерина Євгенівна
  3. Білик Надія Романівна
  4. Білінчук Оксана Леонідівна
  5. Власенко Іванна Василівна
  6. Власюк Наталія Олександрівна
  7. Гринах Тетяна Віталіївна
  8. Коржан Богдана Юріївна
  9. Кубат Людмила Володимирівна
  10. Ліпко Вікторія Олександрівна
  11. Марчук Марія Олександрівна
  12. Миронова Мар`яна Василівна
  13. Нестерук Ірина Володимирівна
  14. Оніщук Ольга Олександрівна
  15. Оптасюк Олена Миколаївна
  16. Рубай Іванна Іванівна
  17. Самойдюк Софія Юріївна
  18. Соботович Марія Петрівна
  19. Трифонова Анастасія Львівна
  20. Устинюк Наталія Валеріївна
  21. Устянчук Наталія Сергіївна
  22. Цегольник Ігор Анатолійович
  23. Швець Юлія Павлівна
  24. Шептур Марина Петрівна

Список вступників,

 зарахованих на денну форму навчання за державним замовленням на спеціальність
„Лікувальна справа” на основі повної загальної середньої освіти
станом на 11.08.2014 р.

поза конкурсом

  1. Рибка Роман Васильович
  2. Гливчук Тетяна Михайлівна
  3. Васетинська Катерина Анатоліївна
  4. Лобозінська Олена В`ячеславівна
  5. Крупська Діана Дмитрівна

за конкурсом

  1. Вакула Марія Петрівна
  2. Гладун Інна Олександрівна
  3. Гриник Євгенія Василівна
  4. Джус Катерина Віталіївна
  5. Коноваленко Зоряна Олександрівна
  6. Магазинюк Діана Петрівна
  7. Мороз Павло Леонідович
  8. Павліха Аліна Віталіївна
  9. Розгон Тетяна Ярославівна
  10. Савич Клавдія Вікторівна
  11. Слепко Богдана Валеріївна
  12. Федас Тетяна Володимирівна
  13. Цабан Олена Василівна
  14. Шабатура Ірина Орестівна
  15. Янцевич Наталія Михайлівна

 

Список вступників,

 зарахованих на денну форму навчання за державним замовленням на спеціальність
„Лікувальна справа” на основі базової загальної середньої освіти
станом на 08.08.2014 р.

 

поза конкурсом

  1. Міхневич Андрій Миколайович
  2. Рогальська Марія Миколаївна
  3. Падус Ольга Андріївна
  4. Димарчук Валентина Володимирівна
  5. Восінська Марина Анатоліївна
  6. Попик Ольга Ігорівна
  7. Грицишина Наталія Петрівна

за конкурсом

  1. Богонюк Тереза Ярославівна
  2. Бугай Анастасія Михайлівна
  3. Гордійчук Вікторія Валеріївна
  4. Гордіюк Марія Михайлівна
  5. Денищук Володимир Вікторович
  6. Дячук Віталій Андрійович
  7. Ільчук Владислав Вікторович
  8. Ковальчук Іванна Петрівна
  9. Корольчук Оксана Миронівна
  10. Лещенко Катерина Володимирівна
  11. Лінчук Юрій Миколайович
  12. Матвійчук Аліна Анатоліївна
  13. Матвіїв Анна-Марія Василівна
  14. Момотюк Ганна Петрівна
  15. Мушкет Наталія Петрівна
  16. Нечипорик Іванна Володимирівна
  17. Овсяк Галина Михайлівна
  18. Павлюк Яна Вікторівна
  19. Пітулько Ангеліна Андріївна
  20. Редько Ангеліна Валеріївна
  21. Рудомська Юлія Андріївна
  22. Савич Софія Сергіївна
  23. Савчук Анна Олегівна
  24. Саюк Назарій Вікторович
  25. Сорока Марія Романівна
  26. Хомляк Ігор Андрійович
  27. Ширко Оксана Олегівна
  28. Шостак Ольга Віталіївна

Відповідальний секретар                                           А.М. Рафалович

Переглядів: 1118 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]