Головна » Файли » Мої файли

Студентська газета Дубенського медичного коледжу
25.03.2011, 13:51


ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

В черговий раз біля стін медичного коледжу завіяло українськими традиціями! Святкова сорочка-вишиванка, букети квітів,  осіяні добром, щасливі усмішки та щирі привітання. Саме так ми святкуємо 1 вересня – День знань.

В цей знаменний для першокурсників день, урочисто звучали привітання від директора коледжу Венгрин Надія Олексіївна, студентів І і ІV курсів, батьків першокурсників, а також від заступника голови міської ради Карпюка Олександра Петровича.

Головною метою дійства, на яке зібралося усе студентство, стало офіційне відкриття нового навчального року.

       Момотюк Ірина, студентка І-АЛ(9) курсу 


ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

30 вересня, до дня вчителя, ІІІ-АА(11) курс провів відкриту виховну годину «Вчителько моя, зоре світова». Святково вбраний зал у відтінках осені, пожовкле листя різних барвів та червоні грона калини створили свою відчутну і привабливу атмосферу. Читання віршів, вальс, співи тематичних пісень, чемні лиця студентів – усе це викликало добрі посмішки у викладачів. Ймовірно, вони самі пригадували, як творили такі заходи колись, коли й самі були студентами. І, як кажуть, на десерт (що в дійсності так і виявилось), винуватцям свята було вручено коровай.

Цей, здавалося б, уже традиційний захід вкотре, але водночас якось трішки по-новому вніс розуміння самого слова «викладач»: наскільки важкою, різноманітною, відповідальною і світлою є, люба для них, ота вчительська праця!

Тимошова Наталія, студентка ІІІ-АЛ(9) курсу

 

 

 

 

З МИНУЛОГО В МАЙБУТНЄ,

ДВІ ДЕРЖАВИСПІЛЬНА ДОРОГА

На початку вересня цього року представники двох країн зібралися в мальовничому куточку Польщі – Соколові-Підляському, для того, щоб поспілкуватись про культурні традиції, освіту, національні звичаї своїх народів. Але цікава та насичена програма не обмежувалася лише екскурсіями, лекціями. Вона містила також проведення презентацій міст-побратимів, вечори-зустрічі, де учасники мали змогу ознайомитися з національною кухнею, піснями, танцями.

Теплий, гостинний прийом, чудові умови проживання, насичені „робочі дні” та інші цікавинки. У нас перехоплювало подих. Щирі, привітні усмішки представників проекту вітали нас щоранку. Постійно нові емоції, нові враження.

 Ці два тижні змінили моє життя, вони допомогли повернутись у безтурботне дитинство. Завдяки цьому проекту „просто знайомі” стали для нас друзями, тому всі прощалися з сумом і слізьми на очах. Ми не забуваємо один про одного – перемовляємось по телефону, листуємося.

Я щиро вдячна всім, хто доклав чимало зусиль для реалізації цього проекту, зокрема дирекції нашого коледжу.

Забридовська Діана, студентка ІV-Л(9) курсу 


ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ

Вже традицією в нашому місті став зліт туристів, в якому команда нашого коледжу приймає активну участь. Цього року він відбувався на території замку князів Острозьких. Для учасників ця зустріч принесла масу приємних вражень, позитивних емоцій і здоровий відпочинок. Дуже цікаво було спостерігати за такими конкурсами, як їзда на велосипедах, зустріч учасників з Дідусем Кмітливості, вправність в стрільбі з лука, куховарстві, зав'язуванні вузлів. А ще поблукати вулицями туристичних містечок, послухати забавних молодіжних пісень і посмакувати справжньою туристичною кашею.

Всі учасники старанно підготувались і з великим бажанням прийняли участь, тому жодна з команд не залишилась без нагороди.

Хвилюк Олександра,

студентка ІІІ-БЛ(9) курсу


 

 

 

ДЕНЬ БІЛОГО ХАЛАТА

28 вересня до нас  завітало ще одне, не менш важливе, свято – День білого халата. До цього хвилюючого моменту готувались всі, а особливо ми – першокурсники, адже це свято створене для нас.

Саме в цей день ми вперше одягнули одну з важливих ознак медика – білий халат, а також отримали студентський квиток, залікову книжку, приємні і теплі слова від директора коледжу та заступника голови міської ради Карпюка О.П. Справді, вручення цих атрибутів студента-медика стало незабутньою подією у нашому житті.

На сцені виступали учасники вокальних і танцювальних гуртків, студенти-першокурсники представляли свої групи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Від імені усіх першокурсників висловлюю вдячність директору коледжу Венгрин Надії Олексіївні, педагогічному колективу, студентам-старшокурсникам за підготовку, організацію та проведення незабутнього і вражаючого Свята білого халата.

Бондарчук Катерина, студентка І-АЛ(9) курсу

ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРНИКА

11 вересня вся країна святкувала Всеукраїнський день фізкультурника. Студентство нашого міста також долучилося до цього свята.

Попри холодну і вітряну погоду святкування відбулось на майдані Незалежності в присутності викладачів, тренерів, спортсменів та глядачів, а відкриттям дійства став показовий виступ прапороносців – студентів III-IV курсів Дубенського медичного коледжу.

З вітальним словом виступив заступник голови міської ради Карпюк Олександр Петрович. Потому відбулося нагородження почесними грамотами директорів, тренерів, викладачів, спортсменів та громадських діячів начальником відділу з питань фізкультури та спорту Дубенської міської ради Борисом Сухолейстером.

За високі спортивні досягнення та вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту були відзначені директор Дубенського медичного коледжу Венгрин Н.О., заступник директора з фізичного виховання та спорту Ружнілов В.О. та викладачі фізичного виховання Ружнілова Л.О., Фик М.М., Леньо В.Я.

Святковий настрій учасникам дійства подарували студенти ІІІ-АЛ(9) курсу медичного коледжу, які виконали спортивно-танцювальну композицію, а також юні футболісти та дзюдоїсти.

З чудовими хорошими враженнями залишилися і учасники, і вболівальники, і глядачі.

Тимошова Наталія,студентка ІІІ-АЛ(9) курсу


 

СВЯТО ОСЕНІ

Чергове свято, що цьогоріч завітало в стіни нашого гуртожитку,  дало волю фантазіям всім його мешканцям.

Зібравши усі можливі «атрибути» осені та надавши їм загадковості, кожна кімната створювала свій осінній шедевр. В безлічі виставлених композицій відчувалась рука майстра, творчий підхід до роботи та бажання виділитись з натовпу. 

Після довгих вагань, журі, в складі Диліної Т. І., Кузки Олени – студентки ІV курсу та голови – Міскевич В. В., було визначено найкращих. Переможцем конкурсу стала кімната №21 зі своєю композицією «Осіння казка». За прояв фантазії та майстерності ці студенти отримали солодку винагороду.

У позаконкурсній програмі прозвучали пісні у виконанні Галамаги Віталії, Ковальчук Марійки та Муравинець Тетяни, що своїм прекрасним голосом зачарували всіх присутніх. А сольний виступ керівника гуртожитку  Саюка В. М. Став подарунком до дня народження Ольги Лафети.

Тимошова Н.,Киричук В.,студенти ІІІ-АЛ(9) курсу

 

 

 


КРАЩІ СТУДЕНТИ

(За підсумками минулого навчального року)

За сумлінні  успіхи у навчанні, активну участь у суспільному житті коледжу нагороджено Почесною грамотою дирекції коледжу та грошовими преміями:

Марчук Ірина, Забридовська Діану, Іваночка Олександра, Кирильчук Вікторію, Петрусь Тетяну( IV-АЛ(9)); Кузку Олену ( IV-АЛ(11));Місюру Наталію (IV-БЛ(11)); Лойчик Любов (IV -АА(11)); Гац Ірину (ІІІ-АЛ(9)); Чуліпу Маряну (ІІІ-БЛ(9)); Приходчука Романа (ІІ-БЛ(9)); Саюк Надію, Порицьку Каріну (ІІ-АЛ(9)).

За відмінні і хороші успіхи у навчанні, активну життєву позицію та активну участь у масових молодіжних заходах  нагороджено Почесною грамотою дирекції коледжу та грошовими преміями:

Олійника Богдана, Котик Олену (IV - БЛ(9)); Марчук Надію (IV -АА(11)); Киричука Вадима, Малюту Оксану (ІІІ-АЛ(9)); Глух Марію, Гічуновську Людмилу, Ткач Людмилу (ІІІ-АЛ(11)); Підцерковну Наталію, Гамзу Валентину (ІІІ-БЛ(11)); Свінтозельську Віту (ІІ-АЛ(9)); Швалюк Ірину, Чижишина Назарія (ІІ- БЛ(9)).

За хороші успіхи у навчанні, активну участь та високі досягнення у мистецьких і спортивних заходах оголошено подяку, нагороджено Почесною грамотою дирекції коледжу:

Здолбіцька Ганна (IV -АЛ(9)); Потапчук Катерина, Курсик Марія, Давидюк Роман, Павлів Юрій (IV -БЛ(9)); Тіщенко Юлія, Шрамович Тарас (IV -АЛ(11)); Волинець Василина (IV -БЛ(11)); Дейнека Ірина, Шурина Світлана, Сиворог Ольга (IV -АА(11)); Тимошова Наталія, Гонсьор Роман (ІІІ-АЛ(9)); Хвилюк Олександра (ІІІ-БЛ(9)); Музика Ганна (ІІ-АЛ(9)); Придюк Ольга (ІІ-БЛ(9)); Мельничук Тетяна (ІІІ-АЛ(11)).

До Міжнародного Дня студента грамотою міського голови нагороджено:

Забридовська Діана, Здолбіцька Ганна, Барчук Іван (IV -АЛ(9)); Олійник Богдан (IV -БЛ(9)); Кузка Олена (IV -АЛ(11)).


 

 

 

 АНТИ-СНІД

Сьогодні незвичайно гостро стоїть проблема СНІДу. З кожним роком кількість інфікованих людей збільшується. Можливо для когось стане відкриттям той факт, що Україна – лідер серед країн Європи за темпами розвитку та поширенню ВІЛ-інфекції. Чим більше ми будемо знати про СНІД, тим менше шансів зараження.

Програма Анти-СНІД реалізується у кожному місті по-різному. У великих містах відкривають пункти здачі крові для подальшого тестування на ВІЛ. У нашому місті, на жаль, немає такої можливості. Ми, студенти медичного коледжу, вирішили підтримати цю програму і провести акцію - вели інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення з метою ознайомлення про шляхи запобігання поширенню ВІЛ в Україні.

А в коледжі ознайомили із цією темою першокурсників на відкритій виховній годині „Молодь проти СНІДу”, яку організувала викладач Легконець В.В.


ДЕНЬ ЗЕМЛІ

«День землі – кожен день» - під таким гаслом в Україні відзначають відоме екологічне свято.

Мета - зацікавлення молоді у питаннях охорони довкілля. День Землі в Україні відзначався за такою програмою : прибирання парків, екологічні майстер-класи, а також відома всім «година без світла».

Студенти нашого коледжу брали участь у трьох акціях: «година без світла», «за штучні ялинки» та «чисте місто». Найцікавішою, за словами студентів, була „година світла”, на якій вони мали змогу поспілкуватися з видатними людьми Дубна. Запалили свічки та пили гарячий чай. Гості слухали надзвичайно красиву гру на гітарі та ділилися думками про підтримання екології в нашому місті.

Свято землі завершилось. Маємо надію що ніхто не залишиться байдужим до вирішення екологічних проблем у нашому місті.

ВИМІРЯЙТЕ СВІЙ АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК


Лікарі-неврологи Дубенської міської лікарні за участі студентів нашого коледжу провели акцію з гаслом «виміряйте свій артеріальний тиск». Мета дійства полягала в донесенні  до населення проблеми артеріальної гіпертонії.

Окрім вимірювання тиску можна було також визначити  масу тіла, адже однією з причин виникнення артеріальної гіпертензії є надлишкова вага. Учасники акції ознайомилися зі ступенями артеріальної гіпертонії та її наслідками. А для людей з першим ступенем цього захворювання рекомендувалося: зменшити надлишкову вагу, збільшити фізичну активність, дотримуватись дієти,  відмовитись від шкідливих звичок, а також звернутися до лікаря.

Прикро усвідомлювати, що більшість людей не здогадуються про своє захворювання, тому не можуть вчасно його попередити.


Рубрику підготувала Хруницька Ірина, студентка ІІІ-БЛ(9) курсу

 

 

 

  КОМЕДІЙНІ ПЕРЛИ


·   Дифтерія – це аеропонос.

·   Збудником коклюшу є борделі.

·   Профілактика ВІЛ: треба користуватись тими одноразовими шприцами, що наркомани коляться.

·   Вакцини виготовляють із культурних мікроорганізмів.

·   Характеристика туберкульозної палички: як людина плює, то потрібно і вдень і вночі бути на сонці.

·   Імунні сироватки – це імунні фракції крові, що виготовляють з перехворілих людей.

·   Покази до термінової профілактики правця: коли наступиш на штахету з цвяхом.

·   Смерть – це тимчасова втрата свідомості.

·   Інкубаційний наркоз.

·   При зупинці серця робимо йому масаж . Якщо не допомагає — підключаємо електричний струм.

·   Пухлини бувають злоякісні і якісні.

·   А потім  готовимо м’ясо-помідорний бульйон для мікробів.

·   Загальний стан хворого задоволений.

·   Не виключено, що відмороження може настати навіть тоді, коли кінцівка грає снєжки.

·   Венозна кров, як і у анатомічному атласі – повинна бути синя.

·   Це захворювання найчастіше зустрічається  у дітей похилого віку.

·   На горизонтальній каталці перевозять пацієнтів в вертикальному положенні.

·   Нігті змішаної форми.

·   Для стерилізації інструментів можна також використати повітряний спосіб, тобто проварювання.

·   Колір пролежнів – брильянтово зелений. 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Admin
Переглядів: 3207 | Завантажень: 6 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 3
3 Stone  
So excited I found this article as it made things much qurckei!

1 Nati  
моя газета...
А чого фото не видно? чи це ще буде дороблюватись?

2 Admin  
обнови сторінку, просто іноді вони з першого разу не завантажуються

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]