Сучасна автоматизо
Головна » 2014 » Липень » 29 » Результати вступного екзамену з біології
18:18
Результати вступного екзамену з біології

Список вступників,

які успішно склали екзамен з біології  
на спеціальність 5.12010101 “Лікувальна справа”

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група № 1


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Богонюк Тереза Ярославівна

6,00

шість

2

Василюк Наталія Володимирівна

4,00

чотири

3

Гордійчук Вікторія Валеріївна

7,00

сім

4

Грицишина Наталія Петрівна

4,00

чотири

5

Гулійчук Ірина Володимирівна

5,00

п'ять

6

Захарук Лілія Володимирівна

4,00

чотири

7

Іванечко Тетяна Василівна

4,00

чотири

8

Івашенюк Анастасія Василівна

5,00

п'ять

9

Коберник Іванна Володимирівна

4,00

чотири

10

Коновал Ангеліна Андріївна

4,00

чотири

11

Котульська Вікторія Ярославівна

4,00

чотири

12

Лещенко Катерина Володимирівна

8,00

вісім

13

Міськова Дарія Сергіївна

4,00

чотири

14

Момотюк Ганна Петрівна

7,00

сім

15

Мороз Богдана Василівна

4,00

чотири

16

Письків Катерина Степанівна

4,00

чотири

17

Пітулько Ангеліна Андріївна

5,00

п'ять

18

Савчук Анна Олегівна

6,00

шість

19

Ширко Оксана Олегівна

6,00

шість

20

Шульга Лілія Сергіївна

4,00

чотири

 

Група № 2


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Денищук Володимир Вікторович

5,00

п'ять

2

Дячук Віталій Андрійович

7,00

сім

3

Ільчук Владислав Вікторович

5,00

п'ять

4

Килюшик Ольга Сергіївна

4,00

чотири

5

Кирилюк Олена Миколаївна

4,00

чотири

6

Корнійчук Марія Ярославівна

6,00

шість

7

Корольчук Оксана Миронівна

6,00

шість

8

Левицька Діана Олегівна

4,00

чотири

9

Лінчук Юрій Миколайович

6,00

шість

10

Мосійчук Вікторія Вікторівна

4,00

чотири

11

Мушкет Наталія Петрівна

7,00

сім

12

Наливайко Діана Романівна

4,00

чотири

13

Новосад Любов Петрівна

4,00

чотири

14

Овсяк Галина Михайлівна

6,00

шість

15

Прокопчук Онисія Олександрівна

4,00

чотири

16

Рибка Оксана Богданівна

5,00

п'ять

17

Рогальська Марія Миколаївна

4,00

чотири

18

Сорока Марія Романівна

7,00

сім

 

Група № 3


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Головчук Аліна Сергіївна

5

(п'ять)

2

Гордіюк Марія Михайлівна

6

(шість)

3

Гриниха Каріна Ігорівна

4

(чотири)

4

Ковальчук Орися Василівна

5

(п'ять)

5

Козаченко Назар Остапович

4

(чотири)

6

Коробей Юлія Олександрівна

4

(чотири)

7

Куліковський Сергій Русланович

5

(п'ять)

8

Матвійчук Діана Ігорівна

5

(п'ять)

9

Міщук Софія Вікторівна

4

(чотири)

10

Небожинська Анастасія Миколаївна

4

(чотири)

11

Небожинська Тетяна Миколаївна

4

(чотири)

12

Ольшевський Тарас Васильович

4

(чотири)

13

Павлюк Яна Вікторівна

7

(сім)

14

Попик Ольга Ігорівна

4

(чотири)

15

Редько Ангеліна Валеріївна

6

(шість)

16

Рудичик Вадим Олександрович

4

(чотири)

17

Самолюк Антоній Миколайович

4

(чотири)

18

Ткач Андрій Ігорович

4

(чотири)

19

Туранська Галина Григорівна

5

(п'ять)

20

Хомедюк Світлана Петрівна

4

(чотири)

21

Хомляк Ігор Андрійович

6

(шість)

22

Шостак Ольга Віталіївна

6

(шість)

 

Група № 4

 


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Барецька Марія Степанівна

4

(чотири)

2

Білоус Юлія Олександрівна

4

(чотири)

3

Бугай Анастасія Михайлівна

6

(шість)

4

Водяна Євгенія Василівна

4

(чотири)

5

Восінська Марина Анатоліївна

4

(чотири)

6

Камінська Анна Василівна

4

(чотири)

7

Кацалай Марта Олексіївна

4

(чотири)

8

Квич Адріан Юрійович

4

(чотири)

9

Ковальчук Іванна Петрівна

6

(шість)

10

Криволапова Анастасія Миколаївна

4

(чотири)

11

Матвійчук Аліна Анатоліївна

6

(шість)

12

Міхневич Андрій Миколайович

6

(шість)

13

Мулявка Ольга Михайлівна

4

(чотири)

14

Ососкало Ангеліна Іванівна

4

(чотири)

15

Падалка Валерія Андріївна

4

(чотири)

16

Падус Ольга Андріївна

4

(чотири)

17

Пилип`юк Вікторія Віталіївна

4

(чотири)

18

Роздайбіда Ольга Миколаївна

5

(п'ять)

19

Саюк Назарій Вікторович

7

(сім)

20

Синиця Олександра Олександрівна

4

(чотири)

21

Тарар Олександра Павлівна

4

(чотири)

22

Тимчук Роман Володимирович

5

(п'ять)

23

Тищук Юрій Іванович

4

(чотири)

 

Група № 5


з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Басюк Софія Сергіївна

4,00

чотири

2

Димарчук Валентина Володимирівна

4,00

чотири

3

Димарчук Марія Володимирівна

4,00

чотири

4

Зарівняк Юлія Василівна

4,00

чотири

5

Крижанська Ангеліна Юріївна

4,00

чотири

6

Левчук Мар`яна Миколаївна

4,00

чотири

7

Луцик Вікторія Юріївна

4,00

чотири

8

Матвіїв Анна-Марія Василівна

6,00

шість

9

Механчук Леся Василівна

4,00

чотири

10

Мурашкова Анастасія Борисівна

4,00

чотири

11

Нечипорик Іванна Володимирівна

5,00

п'ять

12

Новосад Наталія Вікторівна

4,00

чотири

13

Рудомська Юлія Андріївна

4,00

чотири

14

Савич Софія Сергіївна

6,00

шість

15

Смагальський Микола Володимирович

5,00

п'ять

16

Швая Марія Олексіївна

6,00

шість

 

 

 

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії                                  А.Рафалович

Переглядів: 1112 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.9/8
Всього коментарів: 10
10  
Є,дзвоніть в Приймальну комісію і вам скажуть чи вас принято чи нє.....

9  
є списки зарахованих?

7  
так,зарахували

8  
А де можна побачити списки?

6  
Вже когось зарахували?

5  
Коли буде 4 група?

4  
коли будуть відомі результати 3 групи?

3  
kolu буде відомо кого прийнято??

2  
Коли буде конкурсний відбір?

1  
Коли буде конкурсний відбір(засідання комісії)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]