Сучасна автоматизо
Головна » 2013 » Квітень » 18 » ТИЖДЕНЬ АКУШЕРСТВА
19:27
ТИЖДЕНЬ АКУШЕРСТВА

Щорічно в коледжі проводиться тиждень циклової комісії, який сприяє створенню між викладачем та студентом особливих відношень довірливості, допомагає закріпити великий програмний матеріал, перевірити рівень знань і умінь студентів.

Цікаво і змістовно був проведений предметний тиждень і цього року. Основною метою даного тижня було донести до студентів значення санітарно-просвітньої роботи в акушерській практиці, методи ведення вагітності в сучасних умовах, використання нетрадиційних методів лікування і профілактики захворювань вагітних.

Викладачами  Котуль І.О. та Лисецькою О.Ф. були організовані і проведені цікаві заходи: конференції, зустрічі  студентів з майбутніми мамами, відкрите засідання акушерського гуртка, демонстрації тематичних відеофільмів.


 Відкрите засідання акушерського гуртка було проведене в ароматах запашних трав та цілющих напоїв. Виступи гуртківців Новосад Ольги, Мелещук Марії, Павлів Наталії зацікавили студентів різноманіттям нетрадиційних методів лікування вагітних.  Найцікавішою видалась розповідь студентки Ніколаєвської Вікторії про значення фітотерапії в акушерстві і гінекології яка почастувала присутніх смачним фіточаєм.


Незабутнім як для студентів, так і для майбутніх мам стало відкрите заняття з вагітними на базі Дубенського районного будинку матері та дитини на теми: «Гігієна вагітної» та «Харчування вагітної», які були підготовлені гуртківцями Путьо Юлією та Музикою Наталією. Заняття показало, що студенти достатньо підготовлені, теми їх виступів носили актуальність проблеми, були добре розкриті. У спілкуванні з вагітними вони показали себе досить ерудованими, компетентними та вихованими. Останній день предметного тижня був не менш цікавим.  Студентки ІІІ курсу акушерського відділення Комнацька Тетяна та Бігун Юлія емоційно презентували свій виступ на тему «Психологія вагітної жінки» та «Музика для вагітних». Присутні з захопленням насолоджувалися мальовничими пейзажами під звуки чарівної заспокійливої релакс-музики  Ф. Шопена для майбутніх мам.
Викладачами циклової комісії була підготовлена виставка медичної літератури.

Голова циклової комісії Лисецька О.Ф.
Переглядів: 984 | Додав: Аскольд | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]