Головна » Статті » Статті

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Нещодавно в Дубенському медичному коледжі відбувся День відкритих дверей. Виявився він як ніколи раніше багатолюдним. Актова зала була переповненою і ледь вмістила усіх бажаючих, хто б хотів ознайомиться з коледжем.

Найбільший інтерес коледж викликав у школярів 9 класів та їх батьків, яких в цей день прийшло понад 100 чоловік.
Гостями коледжу були не лише мешканці м. Дубно і району, але й сусідніх областей: Тернопільської, Львівської, Волинської, Хмельницької.
Велику цікавість коледж викликав у школярів ЗОШ №6 м. Дубно та гімназії №2. Дехто з присутніх прийшов заради цікавості, але більшість мали бажання отримати для себе повну інформацію, щоб здійснити свою заповітну мрію — стати студентом медичного коледжу.

Зустріч захопила всіх. З вітальним словом до присутніх звернулась директор коледжу Н. Венгрин. Студенти коледжу показали невеличкий концерт. Для всіх гостей були проведені екскурсії. Майбутні абітурієнти залучалися до участі в навчальних заняттях. Дехто з них спробував виміряти артеріальний тиск, вислухати дихання, серцебиття, пропальпувати хворого, накласти компрес. Вражень не передати.

Для усіх майбутніх абітурієнтів були проведені пробні тестові завдання, де кожен зміг в черговий раз перевірити свій рівень знань з української мови і біології. Результати показали: щоб успішно здати вступні випробування, необхідно докласти ще чимало зусиль.
Хто не був задіяний у тестуванні, мали змогу переглянути фільми про життя в коледжі.

Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу, абітурієнти та їх батьки — вони мали змогу поспілкуватися із студентами і отримати інформацію, яка їх цікавила, а коледж — надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі
Категорія: Статті | Додав: Admin (10.02.2011)
Переглядів: 1222 | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]