Сучасна автоматизо
Головна » 2013 » Листопад » 11 » Лекція Міністра охорони здоров’я України Раїси Василівни Богатирьової
16:13
Лекція Міністра охорони здоров’я України Раїси Василівни Богатирьової

  11.11.2013 року студенти, викладачі, практикуючі медичні сестри відділення паліативної медицини ВКНЗ „Дубенський медичний коледж” прослухали лекцію Міністра охорони здоров’я України Раїси Василівни Богатирьової на тему: „Проблемні питання розвитку медсестринства в Україні”, яка проходила в Черкаському медичному коледжі, в режимі онлайн.

     У своєму виступі Раїса Василівна висвітлила питання про створення вітчизняної моделі медсестринства і важливу роль у ній Асоціації медичних сестер України та стратегії розвитку сестринської справи на найближчі 10-20 років.

    В ході лекції були затронуті питання використання і збереження кадрового потенціалу медичних сестер, акушерок, фельдшерів, необхідність підвищення їх кваліфікаційного та професійного рівня, про необхідність використання протоколів медичної сестри в медичній практиці.
    Особливо цікавими були спогади Раїси Василівни про свої юнацькі та студентські роки.

   По закінченні лекції ми мали змогу задати питання Раїсі Василівні про її бачення перспектив розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні. У своїй відповіді Міністр відмітила важливість медико-соціальної роботи у напрямку розвитку паліативної допомоги по забезпеченню якісних умов доживання невиліковних хворих та створення нормативної бази для закладів, що надають хоспісну допомогу.

Переглядів: 890 | Додав: Іван | Теги: Раїса Василівна Богатирьова, Дубно, викладачі, листопад, студенти, лекція, Міністр охорони здоров’я України, 2013, медколедж | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]